оформлення вітрин виготовлення реклами візитівки поліграфія таблички наліпки реклама на транспорті дизайн

РА «Імідж-сервіс»

НОВИНИ РЕКЛАМА НА ТРАНСПОРТІ ПОЛІГРАФІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ РЕКЛАМИ КОНТАКТИ

 


реклама на станціях метрореклама в вагонах метрореклама в маршрутних таксі

Реклама в метро

Київський метрополітен

Рекламне агентство "Імідж-сервіс" пропонує розміщення реклами в Київському метрополітені, щоденний пасажиропотік якого перевищує 2,0 мільйона осіб.

Головним достоїнством нашої пропозиції є можливість за допомогою такого популярного виду транспорту (і, відповідно, одного з найбільш ефективних рекламоносіїв), як метрополітен, провести високоефективну рекламну кампанію по залученню клієнтів. Ми пропонуємо комплексний підхід до рекламної кампанії в метрополітені - Щити на шляхових стінах і ескалаторних спусках, light-box на кабінках чергових по станціях метрополітену, наклейки на вхідних / вихідних дверях, наклейки на касах станцій, наклейки на турнікетах, а також наклейки у вагонах метро . Кожен з напрямків кампанії посилює інше і потенційний клієнт виявляється під потужним рекламним пресом Вашої пропозиції, що в підсумку визначає його вибір саме на Вашу користь.

Пропонований комплексний підхід забезпечує кілька контактів щодня для одного представника Вашої цільової аудиторії при мінімальної вартості контакту, що неминуче призведе до зростання кількості звернень в Вашу компанію.


Реклама на станціях метро

Колійні стіни


pxl

Колійні стіни

Шляхова стіна - площина, розташована напроти платформи, на якій пасажири очікують складу метрополітену. Переваги розміщення реклами на шляховий стіні в тому, що значна частина знаходяться на платформі пасажирів, вільно чи мимоволі, просто змушена звертати увагу на просувний товар або послугу;

  • Споживач, при необхідності, може в будь-який момент повернутися до рекламної пропозиції, тому що він чітко уявляє собі його місцезнаходження.
  • Можливість диференціювати цільову аудиторію, розміщуючи рекламу на обраних станціях метрополітену.
  • Реклама, що розміщується на станціях метро в безпосередній близькості до місць продажів, поряд зі зміцненням іміджу компанії є безпосереднім покажчиком до цих місць продажів.

На шляховий стіні можливе розміщення як стікерів - наклейок формату 3х2 м, які наносяться безпосередньо на стіну, так і щитів - тих же наклейок, які наносяться на жорстку основу (щит), а потім вже щит розміщується на шляховий стіні. Крім того, в вестибюлях і касових залах деяких станцій метро встановлені конструкції зі змінним зображенням «призма», що дозволяють залучати підвищену увагу аудиторії.

Розміщення реклами на шляхових стінах надзвичайно ефективно як при необхідності в обраних станціях метро, так і при широкому охопленні аудиторії метрополітену при надзвичайно низькій вартості одного контакту. Досвідчені менеджери РА «Імідж-сервіс» проконсультують Вас про особливості розміщення реклами на кожній зі станцій метрополітену, оперативно нададуть інформацію про наявність вільних місць, підготують медіаплан під Ваші конкретні вимоги.

 

Стікер на ескалаторі

 

Стікер на ескалаторі

На ескалаторних зводах ряду станцій метрополітену розміщуються щити і стікери різного формату. Особливість розміщення реклами на ескалаторних спуску - високе значення такого показника, як «можливість побачити», тому що абсолютно всі пасажири станції метро візуально контактують з Вашим рекламним зверненням. Оперативну інформацію про особливості розміщення реклами на кожній зі станцій метрополітену, про наявність вільних площин Ви можете отримати за нашими координатами.

 

Metrolight


 

Metrolight

Метролайти - конструкції з внутрішнім підсвічуванням формату А2 (420х585 мм), встановлюються на балюстрадах ескалаторних спусків станцій метрополітену. Переваги реклами на станціях метрополітену - можливість вибіркового охоплення цільової аудиторії, висока повторюваність і низька вартість контакту. З цих достоїнств неминуче випливає і властивий станціях метрополітену недолік - виникає т.зв. «Ефект мелькання», для подолання якого необхідно розміщувати рекламу на декількох конструкціях на кожній обраної станції метрополітену. А це вимагає певного бюджету, в який, як правило, не вписується рекламна кампанія невеликих рекламодавців. Обов'язкова умова розміщення реклами на станціях метрополітену - оренда обох сторін двосторонньої конструкції.

 

City-light

 

City-light

City-light або ж city-format - спеціальна конструкція 1,2х1,8 м, встановлюється на поверхні підлоги вестибюлів, касових залів станцій метро або безпосередньо на платформі. Обладнані внутрішньою підсвіткою, що за умови високоякісного друку постера дозволяє вигідно «піднести» товар або послугу потенційному споживачеві. Оперативну інформацію про наявність вільних площин Ви можете отримати за нашими координатами.

 

Light-BoxLight-Box


 

Light-Box

Light-box - конструкції з внутрішнім підсвічуванням, на відміну від city-light встановлюються на високо розташованих поверхнях - на дахах кабінок чергових по станціях, на різних арках і стінах вестибюлів станцій метро. Гідність light-box на кабінках чергових по станціях - охоплення всього вхідного або вихідного пасажиропотоку станції, для двостороннього light-box - охоплення повного пасажиропотоку станції метрополітену. Умови на розміщення реклами на light-box на кабінках чергових по станціях представлені на нашому сайті, умови на розміщення реклами на різних light-box (зважаючи на різноманіття умов - особливостей розташування, вартості прокату і т.п.) Ви можете оперативно отримати за нашими координатами.

 


Нестандарт

На станціях Київського метрополітену поряд зі стандартними рекламними конструкціями різних форматів і об'єднаних в мережі, розміщені рекламоносії різного і досить вільного формату. На різних станціях такі рекламоносії також різні і не піддаються будь-якої класифікації. Наприклад, на станціях «Вокзальна», «Дарниця», короткий перехід «Майдан Незалежності» - «Хрещатик» встановлено прізматрони формату, близького до 3х2 м, на станціях «Либідська», «Майдан Незалежності» і переходах «Театральна» - «Золоті Ворота »і« Площа Л.Толстого »-« Палац Спорту »встановлено бек-лайти 3х2 м, на станціях« Петрівка »,« Печерська »,« Університет »і деяких інших розміщені лайт-бокси 3х1 м, на станціях« Петрівка »і« Контрактова площа »на колонах, встановлених на платформах цих станцій, розміщені лайт-бокси формату 0,6х0,9 м і т.д. Крім того, на станціях можливе оформлення окремих елементів - вікон, фрагментів стін і підлоги і т.д. Десь по сусідству представлені фото таких рекламоносіїв. Ми маємо інформацію по рекламним конструкціям як стандартного, так і нестандартного формату, встановлених на кожній станції Київського метрополітену і готові запропонувати такі рекламоносії для розміщення реклами.

 

 
ГОЛОВНА
 
РЕКЛАМА
 
ПОЛІГРАФІЯ
 
ВИГОТОВЛЕННЯ РЕКЛАМИ
 
КОНТАКТИ
 
  НОВИНИ   НА СТАНЦІЯХ МЕТРО
• колійна стіна
• стікери на ескалаторі
• metrolight
• city-light
• light-box
• нестандарт
У ВАГОНАХ МЕТРО
• наліпки і листівки
• блочна реклама
У МАРШРУТНИХ ТАКСІ
  ПОЛІГРАФІЯ
• офсетний друк
• трафаретний друк
• цифровий друк
• ризографія
• широкоформатний друк
  ВИГОТОВЛЕННЯ РЕКЛАМИ
• оформлення вітрин
• широкоформатний друк
• ламінування
• порізка плівки
• тротуарна стійка
• стенди і таблички
• технологія «Гравертон»
• оформлення авто
  КОНТАКТИ  
© 2003 Image-Service – 03057, Україна, Київ, просп. Перемоги, 56, оф. 241 - тел / факс: (+ 380 44) 461-7996 (багатоканальний)  |  design by Alexand.ER
Google+

  META-Ukraine